Laatste Nieuws

Online

  We hebben 24 gasten online

Zoekbalk

Sponsoren

Contact

 

VV Blauwhuis


Broer de Wittestrjitte 5
8615 LD Blauwhuis
Wedstrijdsecretariaat telefoon: 06-30288264

 

E-mailadres website VV Blauwhuis

Zie ook Contact

5 tegen 5 Tournament Blauhús PDF Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 1
LaagsteHoogste 
Geplaatst door Douwe   
dinsdag 28 maart 2017 17:09

 

Beste voetballiefhebbers,
Afgelopen jaar, 2016, was het jaar waarin wij ons 5-jarig jubileum mochten vieren. Prachtig om te zien dat er weer veel deelname was en dat er met veel enthousiasme en gezelligheid om de prestigieuze bokaal werd gespeeld. Afgelopen jaar hebben we de jeugd van het dorp ook bij het 5 tegen 5 betrokken zodat we het gehele dorp een mooie dag konden bezorgen.
Na 5 jaar 5 tegen 5 was het ook tijd voor een evaluatie en hebben we een aantal onderdelen besproken. Om het voor de voetbalclub en een ieder een mooi evenement te laten blijven hebben we besloten om het toernooi om de 2 jaar te organiseren. We blijven jaarlijks het evenement organiseren maar wisselen dit af met de jeugd en senioren. Komend jaar willen we de jeugd het 5 tegen 5 podium geven en in 2018 is het weer aan de senioren.
We hopen met deze afwisseling voor iedereen een mooi toernooi te houden!
Mochten er nog vragen over zijn kunnen jullie ons altijd even op de schouder tikken of reageer op deze email.
In ieder geval bedankt en tot snel voor de jeugd in 2017 en de senioren in 2018!
Sportieve groeten,
Commissie
5 tegen 5 Tournament Blauhús

Dennis, Gerrit, Jos, Jaring en Wiebe

 

 

 
5 tegen 5 PDF Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 1
LaagsteHoogste 
Geplaatst door Douwe   
zondag 10 juli 2016 13:29

5 tegen 5

Laatst aangepast op zondag 10 juli 2016 13:30
 
5 tegen 5 Tournament 2016 PDF Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
Geplaatst door Jorrit   
zaterdag 02 april 2016 17:22

Beste voetballiefhebbers,

Het 5 tegen 5 Tournament Blauhús vindt dit jaar plaats op 31 juli 2016. Uiteraard wederom na afloop een heerlijke BBQ en live muziek. Dit jaar viert 5 tegen 5 haar 5 jarig jubileum. JAWEL: 5x5x5! Komt allen sporters, supporters en al die anderen!

Groeten,
Commissie 5 tegen 5 Tournament Blauhús

Laatst aangepast op zaterdag 02 april 2016 17:32
 
Samenvatting 5 tegen 5 Tournament 2015 PDF Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 1
LaagsteHoogste 
Geplaatst door Jorrit   
donderdag 03 maart 2016 15:13

Het is alweer een tijdje geleden, maar `better let as net'. Om oude tijden te herleven kun je hieronder een samenvatting van het 5 tegen 5 Tournament 2015 vinden (klik op de samenvatting om hem groter te bekijken):

Laatst aangepast op donderdag 03 maart 2016 15:19
 
Kleedkamers en kantine opgeknapt PDF Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 4
LaagsteHoogste 
Geplaatst door Jorrit   
vrijdag 27 december 2013 17:44

Het is alweer een tijdje geleden, maar zoals je wellicht gemerkt hebt zijn de kleedkamers en kantine opgeknapt. De onderhoudscommissie en vele vrijwilligers goten onder andere deuren, banken en kozijnen in de clubkleuren, met een modern kleedhokje en kantine als gevolg. Zie onderstaande foto's voor een vergelijking van de oude en nieuwe situatie van het kleedhokje:

Oude situatie
Nieuwe situatie

 
Opening vernieuwde kantine PDF Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
Geplaatst door Jorrit   
maandag 26 januari 2015 12:35

Beste leden, vrijwilligers, ereleden en alle anderen,

Zoals jullie weten is de 5 tegen 5 Tournament Blauhús organisatie in 2012 gestart met het organiseren van een voetbaltoernooi voor de Blauhúster Voetbal Club. Het toernooi geldt als een stimulans voor het voetbal in het dorp en de omgeving waarbij de plaatselijke v.v. centraal staat. Vorig jaar heeft de derde editie plaats gevonden en voor dit jaar staat het toernooi op 19 juli 2015 op de planning.

Naast het organiseren van het toernooi proberen we ook een bijdrage te leveren aan de club. In de afgelopen maanden hebben we met de 5 tegen 5 commissie de voetbalkantine opgefrist. Ook wel de Stopperspil 2.0 genoemd. Met medewerking van de A- selectie en andere vrijwilligers hebben we dit plan uit kunnen voeren.

Om dit feestelijk te kunnen vieren willen we jullie dan ook uitnodigen op zondag 1 februari 2015. Na de thuiswedstrijd v.v. Blauwhuis 1 - A.V.V. 1 (12.00 uur) staat Titus klaar met zijn biertjes en andere drankjes (+- 14.00 uur) zodat we op de vernieuwde kantine kunnen proosten en dat we er maar een sportief 2015 van mogen maken!

Dus komt allen om het hoekje kijken in de vernieuwde kantine, tot ziens op zondag 1 februari in de Stopperspil 2.0!

Met vriendelijke groet,
Commissie 5 tegen 5 Tournament Blauhús

Het is een zware tijd maar de BVC zal herrijzen...

 
5 tegen 5 Tournament 2015 PDF Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 
Geplaatst door Jorrit   
vrijdag 19 juni 2015 12:54

 
Samenvatting 5 tegen 5 tournament PDF Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 1
LaagsteHoogste 
Geplaatst door Jorrit   
zondag 17 augustus 2014 14:54

Het is zondag 20 juli 2014, op het eerste gezicht een gewone dag, heldere blauwe lucht in combinatie met wat heerlijke zonnestralen verraden eigenlijk al dat het een mooie dag zal worden. Het complex van v.v. Blauwhuis ligt er nog rustig bij. Dat zal in de loop van de dag wel veranderen, want het is vandaag de dag dat het jaarlijkse 5 tegen 5 Tournament word gehouden. Dit jaar voor de 3de keer alweer. Na 2 super geslaagde toernooien en een geweldige opgave van ong. 120 deelnemers waren de verwachtingen voor vandaag ook weer hoog.

Lees meer...
Laatst aangepast op zondag 17 augustus 2014 15:04
 
5 tegen 5 tournament 2014 PDF Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 1
LaagsteHoogste 
Geplaatst door Jorrit   
maandag 23 juni 2014 20:40

 
Samenvatting 5 tegen 5 toernooi 2013 PDF Afdrukken E-mailadres
Gebruikerswaardering: / 6
LaagsteHoogste 
Geplaatst door Jorrit   
vrijdag 26 juli 2013 19:48Meer foto's kun je vinden in het fotoalbum van het 5 tegen 5 toernooi 2013.

Zondag 21 juli was het weer zover, de tweede editie van het 5 tegen 5 Tournament Blauhus. Met ongeveer 110 deelnemers was er weer een geweldige deelname (voetballers en niet-voetballers, 7 damesteams en 11 herenteams). Er werd weer op een sportieve manier gestreden om de wisselbokaal!

Waar vorig jaar The Black Boys (keet Fokhok) bij de heren hebben gewonnen, ging de wisselbokaal dit jaar naar de Boertjes.
De Boertjes versloegen in de finale Keet de Launge, die de gehele dag een puik niveau haalden maar in de finale net te kort kwamen. Bij de dames gingen de Balletjes(keet Fokhok) er met de bokaal vandoor die vorig jaar nog gewonnen werd door Myn Team (keet Boethus). In de finale werden de Madeliefjes verslagen.


Net als vorig jaar was er de gelegenheid om te BBQ'en onder het genot van een lekker fris drankje. De live muziek werd verzorgd door het plaatselijke topduo: 'de Bakker en de Boer'. 

Al met al een prachtige en zonnige dag op het geweldige sportcomplex te Blauhus.

Laatst aangepast op donderdag 15 oktober 2015 21:36
 
« StartVorige12VolgendeEinde »

Pagina 1 van 2


Powered by Joomla!
Template 'Tennis' downloaded from ThemZa, edited by V.V. Blauwhuis
© 2011 - 2015, V.V. Blauwhuis